Ciklizem markash.

•juillet 24, 2011 • Laisser un commentaire

Sapo ka perfunduar edhe Tour de France, takimi i bicikletaxhinjeve dhe adhuruesve te tyre (….se kush fitoi!!!).
Dhe sic e do gjithmone tradita, fillohet me paraden e markave qe shperndajne « dhurata » per lumturin me te madhe te vendalinjeve dhe atyre qe kane kaluar kufinjte vetem per te qene te pranishem.
Vazhdon me kalimin triumfal (dhe te djersitshem) te pjesemarresve….
Per te perfunduar me nje fitues qe nje vit me vone do ti hiqet titulli per doping….

Nejse per tu rikthyer ne teme, gjeja me interesante ishte thjeshte sfilata e markave nacjonale dhe internacjonale (me gjithe top modelet e dala nga shkollat e bizneseve qe ne munges te L’Oreal shkojne ke Tour de France 😀 )
(..sa per kurjozitet qytetet pjesemarrese paguajn nga 45 000€ per nisje ne 75 000€ per mberritjen…ose te dyja bashke)

Ce diaporama nécessite JavaScript.

Made in Albania X

•juin 17, 2011 • Un commentaire

…Ata qe nuk e provojne asnjehere fatin, e sigurt qe sdo te fitojne kurr 😀

Autori : Cudira Shqiptare…(ose ndonje tjeter ?!)

Made in Albania IX

•août 27, 2010 • Laisser un commentaire

Made in Albania VIII

•août 22, 2010 • Un commentaire

….u çmend ???…

Fight for kisses

•octobre 14, 2009 • Laisser un commentaire

Nje nga reklamat me te lezetshme te Wilkinson….

Bebe vs Babi….e gjith kjo per Mamin 😀

….say no to dirt…(CWS ad)

•octobre 6, 2009 • Laisser un commentaire

 

Made in Albania « VII »

•septembre 8, 2009 • 5 commentaires

Si ti biesh me shkurt ? …bjeri nga trotuari….

6824_1233144391219_1307456821_30688557_2269906_n

photo  F.M