Hera e pare….

 …E di per çfare ju shkon mendja…por jeni jashte loje,  po flas per çdo gje qe e bejme per here te pare ne jete….imagjinoni se cfare stresi, edhe une njelloj…ky eshte blogu im i pare, sdi nga tja nis e sdi nga tja mbaroj…

Eshte si puna e nje produkti te ri qe duhet hedhur ne treg, gjithshka eshte gati, por nuk i dihet nese klienti do e blej apo jo….nese do te funksjonoj apo jo…nese i gjithe investimi do sjelli perfitime apo jo 😀
Dhe mqse shpresa eshte ajo qe vdes e fundit….atehere duhet provuar njehere per te ditur se çfare mund te jete…

Heren e pare qe vajta ne shkolle…po vdisja nga padurimi…çudi se nuk dola as ndonje zheni e papare 😀
Heren e pare qe nderrova shtet….uufff ishte beterr, doja vetem te mçifesha edhe te rikthehesha nga vija….ndryshimi midis meje dhe tyre ishte shume shume i madh.
Heren e pare qe putha dike, mendova « du prap » 😀
Heren e fundit qe pashe rezultatet e llotos dhe se nuk fitova une thashe me vete : ndoshta duhet te filloj te luaj qe te kem me shume shance per te fituar…. :s
Hera e pare perpara nje kompjuteri: ????? ëëë…ku hapet???
Hera e pare duke bere nje blog ishte: po ske pune tjeter ti mi goc qe do merresh me kshu gjojnash…??? (mesa duket spaskam mqse ra fjala…)

Dhe ja keshtu keshtu….them se si çdo gje per here te pare del keq shyqyr qe ka zakonisht (por jo gjithmon) hera te dyta per te rregulluar ato te parat 😀

Publicités

~ par ervivi sur juin 23, 2007.

7 Réponses to “Hera e pare….”

 1. helooo… ja dhe une per here te pare meqe eshte HERA E PARE… po te le nje mesazh te pare…per nje njohje te pare ketu e 1 vit me pare… loool….ok se e teprova…por vertete qe eshte hera e pare qe le nje mesazh ne nje blog…du dhe une blog…du dhe une blog…du dhe une blog…du dhe unaaaaa…
  Bisous ma chérie et plein de bonne humeur sur ton blog…plein de bonne choses aussi…et qui c’est…peut etre ton futur homme se cache quelque part…dans le net…
  PS …si quhesh ti tani? Blogiste? lol

 2. Edhe une po e le nje koment ne blogun tend, per here te pare. Por me vjen keq qe nuk jam i pari. URIME dhe hajt me kembe te mbare …

 3. Urime per blogun! Cuditerisht me ra rruga ne kete blog dhe thashe te lija nje mesazh urimi meqe je per here te pare ne keto ujera, mbaresi blogut:))

 4. uuuuuuuuu…me paskan ardh njerez 😀
  me falni po skam llokume 😀

  flm te gjitheve 🙂

  ps: besi, u bon 2vjet o shoqe qe njifemi hahahahah…qeke me keq se meshkujt per pune datash njoftje 😀

 5. Edhe per mua eshte blogu i pare ne atdheun e ri te pare. Pra jetoj ne France, ne Paris per te jashtmit e frances dhe ne Banlieue per ata qe banojne ne France. Urime dhe kurajo per blogun e pare dhe u shkruajtshim ose u pafshim. (dhe se shpejti blogu jot tek http://blogshqip.blogspot.com/ Nese do ta prezantosh vete me dergo nje mail)

 6. pergezime! Jete te gjate ne Shqipblogosfere!

 7. mirese na u bashkove e dashur Ervivi!

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :