Gini porno star.

Nuk e di nese e njihni kete produkt!

Eshte nje pije freskuse, motoja e saje ne France eshte : La plus chaude des boissons froides (me e nxehta e pijeve te ftohta).
Zakonisht reklamat e ketij produkti jane me tendenca sensuale dhe rrotullohen rreth dashuris, seksit dhe humorit, tani kaluan ne me shume se provokuse, u be me tendenca porno.
Imazhi i ri i makes qe po kalon aktualisht ne televizion eshte ish aktorja porno Klara Morgan (pak por sakte kur i thone, jo shume filma por ama mjaft te njohur mbi te gjitha nga gjinia mashkullore e ketushme 😀 ) 

Seksi, seksi, seksi, gjithshka rrotullohet vertete rreth seksualitetit? Ka mundesi…eshte nje nga gjerat qe e bejne boten te rrotullohet apo jo ? 😀

Publicités

~ par ervivi sur juin 25, 2007.

3 Réponses to “Gini porno star.”

  1. Ku gjendet Gjini??

  2. she’s bangin

  3. Eshte nje shpreheje e jugut te Italise,qe sado vulgare e fotografon mire ceshtjen:

    Tira piu un pilu di f*ca che un carro di buoi.
    Terheq me shume nje qime ….. se nje karro me buaj.

    Thene kjo, besoj pergjigja per pyetjen tende eshte: nje pjese e rendesishme e botes rrotullohet rreth seksit.

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :