Muhabete femrash!!!

 

Pyetja ishte!!!!?

Preferoni te jeni te shumtuara dhe te lumtura (dmth ne çdo aspekt) apo te bukura dhe vetem???

2femra ne 3 u pergjigjen te shemtuara dhe te lumtura e 3ta preferonte te ishte e bukur edhe vetem (ska gjo, se vetja do me mjaftonte tha 😀 pastaj kur je e bukur ne nje menyre apo nje tjeter ka gjithmon njerez rreth e rrotull per nje arsyje apo nje tjeter)

Publicités

~ par ervivi sur juin 27, 2007.

6 Réponses to “Muhabete femrash!!!”

  1. Kush tha qe vetem njeriu s’mund te jete i lumtur?
    Me mire vetem se sa rrethuar nga njerz te shemtuar, mund te qendroje dhe kjo.

  2. Kur njeriu ( femer, mashkull) eshte i/e bukur dhe vetem sikur i hipern dhe nje nur dmth behet ca me shume karizmatik. Ka me shume kohe te shohe e te perpije veprimet e Marchelo Mastrojanit apo Claudia Cardinales ;))

  3. ky eshte nje test qe duhet t’i pergjigjemi apo duhet te na fuse ne mendime te thella ?!

  4. Asnjera as tjetra Tetena 🙂 thjeshte pune thashethemesh ulur ne nje kafe

  5. Varet dhe se ç’kupton me lumturi.
    Sepse ka shumë persona (bukuria s’hyn në punë fare këtu) që janë më të kënaqur që të jenë vetëm (meglio solo che mal’accompagnato thuhet këtej nga anët tona 😉 )

  6. te bukura

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :