Mini mini mini….

 

 

Se kam iden se ça i ka kap disa marka, por kan filluar te hedhin ne treg pijet e tyre version mini (Martini ne fillim dhe tani edhe Heineken)…sigurisht qellimi eshte ti japin nje rifreskim imazhit te tyre, te levizin pak tregun e birres dhe mbi te gjitha te prekin me shume konsumator (dmth ata qe jane pires occasionels/te rastit…dhe per te cilet nje shishe normale do ishte shume)

Ehhhh…………problemi eshte qe jane aq te vogla, saqe edhe çanta ime e dores i nxe 😀 kshu qe …nese numri i alkolikeve rritet, dihet se kush e ka fajin 😀

Publicités

~ par ervivi sur juin 28, 2007.

4 Réponses to “Mini mini mini….”

  1. Jane ne versionin pediatrik.

  2. kjo nuk eshte per atdheun ku shishet duhen rritur fatkeqesisht. Nderkohe ketu mendoj eshte si te shitet sa me sh. dhe me kontrollet e policise per nivelin e alkolit firmat adoptohen per te shitur gjithmone.

  3. eeee…ne atdhe edhe fuçia edhe nuk mjafton jo me shishe mini te tilla.

  4. ide praktike sa per ta fut shejtanin ne bark:))

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :