Gay friendly…

Ato jane si meshkuj te terbuar, me pamje femerore sportive dhe nje karakter pak a shume te forte, nderkohe qe ata jane si femra histerike me hormonet ne kupe te qiellit ne nje mbremje me hene te plote.
Atehere si mund ta ngresh zerin ne tavoline me ta???
Nuk e ngre edhe kaq 😀 se homot do te te gelltisin te teren (mmmjjjaaauuuuu)

Pyetja qe me vinte ndermend ne ato momente ishte: Po ti mer daj ça bo ketu?!

Ne fakt isha e vetmja hetero aty…te gjithe te tjeret ose homo te konfirmuar, ose biseksual te rastesishem, diskrecjoni i tyre ishte inekzistent, dhe pjesa me e madhe e bisedes rrotullohej rreth seksit seksit dhe vetem seksit.

Ai ishte vetem 19vjeç dhe tragjedia e jetes se tija sapo kishte filluar ta shteronte dhe ta hante nga brenda pak e nga pak….me nje trishtim ne sy po me thoshte qe rrudhat kishin filluar ti dilnin, qe kishte vrike nga plakja, nga vdekja….dhe se i duhej sa me pare te gjente nje plake te pasur mundesisht ne Paris, qe ta shijonte jeten perpara se te ishte shume vone.

Ajo ishte akoma me e re ne moshe, s’kishte qene kurre me nje mashkull…te gjitha mardhenjet e saja kishin qene me femra me te medhaja se ajo, dhe hiqej e sigurt per preferencat e saja seksuale….
Une fillimisht po mundohesha ti mbushja mendjen, qe perpara se te thoshte qe diçka nuk i pelqen, duhet fillimisht te kete iden per çfare po fliste, dhe se çfare nuk i pelqente…
Por kur pashe qe shoqet e saja lezbike, po nxinin ne fytyre njera pas tjetres, duke menduar se po i hiqja « buken » nga goja pak e nga pak….
thashe me vete, me mire te shpetoj veten, se sa te bie deshmor, dhe te me ngrene lapidar 😀

E keshtu keshtu 😀
gay

Publicités

~ par ervivi sur juillet 6, 2007.

6 Réponses to “Gay friendly…”

  1. « Une fillimisht po mundohesha ti mbushja mendjen… » ?!?!?!

    Mirë që s’të paska pranuar (:D hahahahaaaa ), se do të na kishe dalë nga duart 😛

  2. vertete; po ti mer daj ç’boje aty?!

  3. une eeee…ku di gjo une…po kaloja ay rastesisht duke pa qiellin dhe duke fishkelly…edhe thashe, po sikur te ulesha me ta ne tavoline 😀 ….

    jam sociable o lla 😀 plus qe homot jane jashte mase funny kshu qe… 😀

  4. oreksi vjen duke ngrene…:D

  5. Fakti që ke kaluar një mbrëmje të këndëshme mes tyre, s’do të thotë që ajo fotografija që ke vënë do të na « çmëndë » të gjithëve…. ki parasysh ‘shijet’ tona herë tjetër kur të postosh fotografi 😉 😛

  6. hajde te shkume te harrume:)

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :