Eshte ora e duhur per…

…te qene ne nje ambjen te hapur (…kushte te keqia… keshtu qe nje ballkon eshte OK dhe mjaftushem)…

per te degjuar kete

per te pire nje keshtu….ok ok…disa nga keto : bierre

dhe duke ngritur koken larte te shohesh : hena

dhe nderkohe truri vazhdon akoma te punoj (tik-tak tik-tak….ku-ku ku-ku)…

Ora 12h30 e nates…mailbox eshte plot me budallalliqe…dita si gjithmon ishte beterr ( nga ato qe te ben per te vjell)…

Naten…

Publicités

~ par ervivi sur juillet 27, 2007.

2 Réponses to “Eshte ora e duhur per…”

  1. miremengjesi dhe nje dite e re me plot shpresa, jo atmosferike, ka lindur.

  2. do te doja shume te shkoja ne koncertin live te vajzes.

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :