Condoms…advertising….

Reklamat e mia te preferuara 😀

E para eshte e vjeter ka mundesi ta keni pare se ka kohe qe ka dale…

*Mami me tha qe mundem…

** O mami, mund ta fus macen ne lavatriçe???

*** Po Po Po
😀

Kjo e dyta nuk ka shume qe ka dale ketu, zakonisht e japin ne Tv nga fundi pasdites dhe darka …se gjate dites ka pak si shume femije qe shofin Tv 😀 …najs najs…

Klienti: hmmmm…
Shitesja: atehere???
K: shume i lehte per tu vene…
SH: eshte fale formes se saje profil easy-on, duket qe eshte bere per ju
K: dhe plus eshte shume i rehatshem, mund ta mbaj veshur 😀
Sh:ehe….

(ne fakt 😀 po te mos tja vesh veshin logos se Durex-it aty ne cep..mendon vertete se po provon pantallonat ai çuni 😀 )

Publicités

~ par ervivi sur août 15, 2007.

10 Réponses to “Condoms…advertising….”

 1. 😀

 2. Ma mamman a dit que je peux! Hahahahhaha!

 3. E para me pelqen se tepermi. Ka qene shume aktuale me heret.

  E ke pare ate reklamen me femijen qaraman ne supermarket? I ati nuk deshiron ti blen sheqerka, dhe ky vazhdimisht qan e shkarravitet ne dysheme … dhe porosia?? Çmendon,si do ishte?

 4. …mos me thuj qe i jep ndonje nga ato prezervativat me shije frutash ne vend te karameles ??? :s

  ma dergo linkun ose vidjon te lutem 🙂

 5. e kisha pare te dyten dhe vertet me beri per t qeshur.

 6. e kisha pare te dyten dhe vertet me beri per te qeshur.

 7. […] Reklamat për kondomë gjithmonë kanë qenë interesante. Edhe ervivi ditë më parë kishte shkruar një artikull të ngjashëm […]

 8. e dija qe te kam ngelur borxh per kete, dhe thone se kurre nuk eshte vone per te kthyer borxhin. keshtu pas gati 10 muajsh po realizoj ate qe me ke kerkuar. sot rastesisht hasa ne kete reklame dhe mu kujtua

 9. ja linku se i paske ndaluar html kodet per komentet:

 10. […] për kondomë gjithmonë kanë qenë interesante. Edhe ervivi ditë më parë kishte shkruar një artikull të ngjashëm, por unë sot do të fokusohem vetëm te kjo këtu, sepse mund ta marr me mend çfarë mund tu […]

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :