(M) Video

Voila voila…qepari pashe ne nje cep te mailbox qe Google kishin bere nje vidjo per Gmail
Me pelqeu ne fakt, sepse kishin bere nje permbledhje te vidjove te ndryshme qe kishi derguar njerezit e thjeshte dhe keta kishin zgjedhur ato qe kishin menduar me te mirat, dhe me to kishin pershkruar rrugen e nje email-i nga « send » deri ke « inbox ».

Pjesa qe me pelqen me shume eshte aty ke fillimi, kur pasi behet « Send » letra bie ke zyra njerit qe punon ke Google, qe eshte duke pa thonje per qef te vete 😀 (pata nje si flash back 😀 )

Publicités

~ par ervivi sur août 30, 2007.

3 Réponses to “(M) Video”

  1. Te falenderoj se me ke zbavitur nje copehere!Qe nje si clodhje aktive.

  2. haha:)

  3. ervivi rrofsh se une e vura re tek gmail veç nuk kisha makinen e mire per ta pare dhe pastaj e harrova. Shume e lezetshme

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :