Njoftimet e vogla…

Nuk e di ju, por une i kam qef njoftimet e vogla personale….se di pse me ngrene moralin kur jam poshte…. (dhe kur shof ca gjojna…ndihem me mire per vete 😀 )

***Femer, 48 vjeç…kerkon mashkull, serjoz te te njejtes moshe, preferohen mulatet dhe aziatiket.
( …okejjjjj skerkoka shume kjo teta…jo vetem qe eshte plake, por paska edhe pretendime….)

***Mashkull i ri, kerkon nje mashkull tjeter rreth 50-55 vjeç, per momente simpatike.
(…ps: momente simpatike = mardhenje seksuale pa pagese)

***Femer 50 vjeç, shume femerore, mire ne mendje dhe ne trup, humor me cilesi, kerkon mashkull qe i buzeqesh jetes.
(perkthim: patinohem ne maksimum, jam beterr fizikisht, jam e vetedijeshme dhe psikollogjikisht sme shqeteson, kerkoj burre qe nuk eshte ne gryken e gremines per tu hedhur)

***Femer e re e bukur kerkon mashkull te ri te bukur, per momente te kendeshme.
(… seks pa angazhime….biles edhe njohja e emrit nuk eshte e detyrushme)

***Algjerjane, me femije, kerkon zoteri Arab, per lidhje serjoze.
(…me duhen letrat…)

***Mashkull 46 vjec, kerkon mashkull per te thyer vetmine….
(me pak fjale, alternimi i duarve u be i merzitshem…kerkohet nje dore ndihme)

***Cift dinamik dhe i hapur, kerkon çift tjeter…per takime miqesore dhe me shume nese mirkuptim.
(…ne ca adresse eshte orgjia???)

***Mashkull, fizikisht paraqitur mire, kerkon femer ose mashkull per miqesi ose me shume…
(…as mish as peshk….akoma sdi ca do nga jeta )

***Hajdeni te bisedojme, ose hajdeni te me takoni…ose me dergoni nje email…
(..fatura vjen cdo date 28 te muajt)

*** Jam mashkull (e morem vesh nga fotoja anash kete), 36 vjeç e dua jeten dhe te tjeret (ça ti bej qe keta sme duan mua), nuk jam top model (…ahh skishte nevoj ta shtoje), por sjam as i shumtuar (…relative), jam rrumbullak (..edhe ty ma trahana te kan ushqy o lla) dhe me pelqen te qesh  (…me ne fund nje pike pozitive), per te ditur me shume duhet te me kontaktoni (…me shume? esencjalja nuk u tha ketu?)….puthje gjithandej (…si gjithandej? ku gjithandej? pse gjithandej? …shtrengim dore behet? )

(them se e kuptuat qe ky eshte i preferuari im…kshu qe detyrimisht u zgjat komenti 😀 …ja dhe nje ekstra…ju le te admironi foton poshte….)
meccc.jpg

ps: per ata ngq ju qe kane bere nje njoftim te tille…keni fat qe sme ka rene ne dore 😀

~ par ervivi sur octobre 29, 2007.

159 Réponses to “Njoftimet e vogla…”

 1. ne fakt mua nuk me duket sh per te qeshur ! varet nga robi dhe momenti i jetes besoj.

 2. Tena…qellimi nuk ishte ana socjale e njoftimeve…
  po te kishte qene do e kisha shtruar pbm ndryshe duke thene qe pjesa me e madhe e njoftimeve te tilla jane me qellime seksuale, dhe se nje pjese e mire e ketyre te fundit ishte me qellime prostitucjoni (edhe pse gjoja filtrohen shume njoftimet) …apo do kisha kapur anet e mashtrimit dhe abuzimit te besimit te njerezve (sepse ky eshte realiteti i hidhur…te pakten te gjith ata qe me kan folur per kesi njoftimesh skam degjuar asgje te mire)

  Dhe e futa ke « amusement » dhe jo serjoziteti, sepse kur fillon e kerkon njerez te nje fare lloj origjine, me disa lloje permasash, jo po e du kshu jo po e du ashtu….per mua i iken ai « momenti » dhe kthehet ne ne qesharake pastaj…njeri qe do shoqeri nuk cileson permasat, ngjyren e syve etc etc etc…

  Un jam me teper per speed dating …me duket menyre e mire dhe te pakten ke 2min apo 3 sa eshte…per te treguar pak a shume se kush je…me duket me e sinqerte se sa keto lloj njoftimesh.

  Gjithsesi mendim krejt personal 🙂

 3. bisous partout? 😛

  aman, se kisha kohë pa lexu njoftime. dhe për mua dikur ishin faqja gazmore…:)

 4. « edhe ty me trahana te kane ushqy o lla » hahahah e modhe! rrofsh per njoftimet se me bene te qesh:))

 5. Erviv, mirë të paktën që s’paske shtuar dhe emrin tim, se do më bënin rezil pastaj 😛

 6. o Erviv rrofsh o goce se me kerrnoqe..ç’paske qene xhanem , thengjill i mbuluar..kam qesh me lott..rrofsh..dum prap:)

 7. pse nuk me ka shkuar kurre mendja per te lexuar gjera te tilla. Ide e mire kur te me bie ndonje gazete ne dore d.m.th. kur te mar avionin.

 8. tung une jam iliri edhe kerekoj nej femer per lidhje serjoze martesor

 9. tung une jam iliri edhe kerekoj nej femer per lidhje serjoze martesor hastreti-12@hotmail.com

 10. uj jam i gatshem pwe ate femren e bukur qe kerkon mashkull..

 11. ju lutem gjema ni njoftim

  • si mund te takohemi

   • Varet cfar kerkon un jam gati per kenaqsi totale me ke per cdo gje dhe per te me shqyer bythen me nje send te trash Duke me futur Karin ne goj deri ne fyt dhe te ma derdhesh te gjith ne goj Kam dhe gruan we esht me mua per loj treshe jemi Duke pi ne fest dhe duam nje mashkull apo cfar do qoft per qef treshe japim dhe dhurat nese do jet nevoja

   • Me le numerin dhe meremi vesh me sms ose me thuaj Ku je dhe vi te Mar dhe ikim Ku te duash ti dhe bejm cfar te duash ti dua te Jem nenurdhrat e tua te bej cdo gje qe ti deshiron Kam lek boll dhe mund te realizojm cdo deshir tenden ne shkembim dua vetem te me ngopesh me Karin tend Duke ma futur Ku te duash dhe sa her te duash nese do kesh apo te gjejm dhe te tjer Akoma me mir

  • Po moj me lajmro ne 049208416 ose ne skype sh…g…

  • +4917623840126 me kontakto

  • Cfar kerkon pergjigju ne imail Leanlelele829@gmail.com flm

  • Lajm .0041763490317

 12. let lajmrohen qikat dhe mamit ne ket adres shuku_32@live.com po edhe ato qe kerkojn lidhje serioze let lajmrohen jam 32 vjeqar nga kosova

  • E do gruan time ta qish me nje ose dy shok tujet por me nje kusht… Qe te Mar pjes dhe un te luaj me Karin tuaj bashk me gruan time???

 13. kerkoj lidhje serioze per martes muharrem_hajdini@hotmail.com

 14. me intereson per femren 50 vjecare shume femerore,si eshte puna esaj

 15. nga ferizaji kerkoj nje femer ska rendsi mosha per mardhenje seksuale pa marr parasysh te gjitha te tjera veq seksi mbi te gjitha me lajmroni ne ket adres lela_zana@msn.com e perdori shum shpesh ket adres se kam shum oferta per ata kush do mosha ska rendsi as me vjet aq me mir un jam 22vjeq

 16. a ka naj femer nga shkupi per sex

 17. jam femer sportive 43 vjeqare dua te takoj nje mashkull te moshes madhore

 18. femra nga ks lajmronu ne add time seferi@argetohu.com

 19. Jam ketu per femrat qe kerkojne te kalojne momente te bukura

 20. Dua nje vajze per seks!

 21. Kerkoj ndonje vajze per lidhje serioze kush mendon te bej nje gje te tille le te lajmerohet ne add: besnik-malaj@hotmail.com

 22. kam deshir femer per sek ose qift per tresh

 23. femra sportive ja numri im qe keni deshir mu taka ja i moshes suj045213819

 24. Jam artani 36 vjeqar, 1.86 i gjat, pesha 92, zeshkan shum sipatik, shum i fort ne sex, kerkoj qift ose femra te martuara qe jan diskret dhe kerkojn knaqesi maksimale. Vetem ata qe jan serioz dhe jan te sigurt per ate qka duan te lajmerohen. organin e kam diqka ekstra (XXL). te interesuarit te lajmerohen ne skype: bosi.pr

  ose email
  artangalb400@hotmail.com

  jeni te mirepritur

 25. kam deshir ta njoftoj ni femer ose grua per knaqesi sekrete

 26. pershendetje qift i nderuar.un jam nje djal me provoj ne qifte,nuk po dua te ju genjej qe jam qift sa per te fillu nje bised me ju dhe ne fund te dal mashtrus.nuk mer pelqejn mashtrimetjam djal simaptik i sinqert i paster djali fjales i embel dhe i fort ne sex 33 vjeqar zeshkan etj.arsyja pse me pelqen me qifte esht nje kanqsi me shum si dhe ndihem i sigurt pastaj pasi qifti duke ruajtur veten me ruan edhe mua.nese nuk doni te zhgenjeheni me mundesin pse me jepni te afer jush provoni nje her dhe besoj do te ndahemi te knaqur dy palet.mua nuk me intereson te di shum per jumua me intereson pastertia juaj sinqeriteti juaj dhe knaqsija dhe lirija gjat sexit.ejani te shijojm nje nat te pa haruar ju pres me knaqsi dua te jem pran jush me lejej e juaj flm per mirkuptim .me falni nese ju ofendova diqka por pa dashje ky ishte nje lutje qe te jem pran jush te ju dhuroj nje nat te pa haruar.

 27. kerkoj nje femer,te shofim a ka apo jo..

 28. vetem per femra

 29. dflb@live.it vetem per femra

 30. Po kerkojm nje qifte per njoftinga Kosova.
  m e momente intime, intelektualet

 31. ckm goca dhe mami jam hamshor per sex me kontaktoni ne imail elsonfeka@yahoo.it ju pres

 32. Jam mashkull nga amerika dhe kerkoj nje femer ,,ska rendesi Mosha sesa marredhenia , mund te leni mesazh tek emaili tanbosi@yahoo.com

 33. Kerkoj nje femer për sex , jam 40 vjeç te interesuarat te lajm. Bujar1-krasniqi2@hotmail.com

 34. jam mashkull ne mosh mbi 50 vjet jam . kerkoj nji femer nga 45 dri 60 vjeqare tet lajmrohen femrat te ksaj moshe jam plotsisht i mbajtur met gjitha . xhema.-1@hotmail.com

 35. Pershendetje te Gjitheve***Femrave dhe Meshkujve pa dallim moshe dhe feje pa dallim statusi qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes adr time te fcb ja linku http://www.facebook.com/MARTTESSA Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi

 36. jam 29 vjec kerkoj vajza dhe mami per sex

 37. jam 29 vjec kerkoj vajza dhe mami per sex

  pres sms ne email-
  besimmemishi@yahoo.com

 38. du te njihem me nji femer deri 45 vj.kontaktojm ne msn nr tel.+377456537511

 39. Kerkoj vajza mami per seks jam hamshor m kontaktoni NE imail.elsonfeka34@gmail.com

 40. Jam i interesuar per ate femren e bukur qe kerkon mashkull per momente te kendshme me kontakto puc press

 41. Femra e bukur me njofto puc

 42. Kerkoj vajza per sex kush eshte e interesuar te me njoftoj nuk do zhgenjeheni. Klevimuca1@gmail.com

 43. « Njohje me shume djem 18 vjec, por asnje gje me shume.
  Jam gay e pranoj 18 vejec dhe deshiroj te njihem me nje djal te /rreth moshes time (*Nuk po kerkoj seks online*). Nje djal qe te me ofroj shoqeri te me kupoj. Ndonse nuk besoj ne kete qe shkruajta sepse u be nje kohe e gjat komunikoj me njerez online dhe sot me duhej te besoja duke shruajtur ketu.
  Me duket se shkruajta shume…

  **Me respekt**

  Ps: **Ndoshta shume njerez nuk do ta marin seriozisht po duhet te kuptojne qe gay-t jetoj ne boten reale**
  Skype: jonejone2569

  **Never say Never**

 44. per femren e re te bukur, me kontakto

 45. Per femren e re dhe te bukur, me kontakto kastrovec@yahoo.com

 46. kerkoj femer per sex jom vjeqar

 47. jam 50vj kerkoj grua te moshes sine vetem per sex

 48. jam,mahkull,gej,gerkoja,mashkull,pr,sex,fort,shum,pi,kudo,tijet,te,mqije,fort,00389.072.607.852.tel,

 49. jam 23 vjet nuk ka rendsi mosha apo bukuria kisha pas deshire te njihem me ndonje femer aardian.-@msn.com

 50. *** femer 50vjeq

 51. kerkoje femer te moshave te ndryshme qe vertet dine te knaqin vehten edhe mua le te lajmrohen ju pergjigjem ne gjdo kohe nuk do te zhgenjeheni kurr jam profesionalist ne seks

 52. kerkoj femra te moshave te ndryshme,per nje shoqeri te mirefillt, lajmrohu ne miloti12345@outlook.com

 53. pershendetje jam albani nga bujanoci jam me divorc kam 2 femi dhe se kerkoj nje femer per lidhje serijoze jam 30 vjeq albani1985@live.com

 54. jam bardhi nga tirana kerkoj grua per martese ase bashkejetese numri im 0699325251 0682214234
  bardhyl aga fb

 55. Femra QE kerkon mashkull 0683847342

 56. pershendetje jom nje femer 24 vjeqare me nje femijë jetoj ngjermani kerkoj mashkull per qaste intime

 57. per 24vjeqaren me nje femi qe jeton ne gj le nr 0682
  357286

 58. per 24vj nga gjermania

 59. te pres

 60. pershndetje jam 30vjeqare kerkoj mashkull per lidhje seriozee

 61. Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot te publikohen verejtje per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes email adr time gjejeshpirtin_binjak@hotmail.com ose permes adr time te FCB ja linkuwww.facebook.com/MARTTESSA Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi

 62. kerkoj femer per lidhje serioze
  tel 004176 7958395
  viber 0037745696749

 63. kerkoj grua per martese

 64. kerkoj grua per marteseprej 45-52vjeqare.

 65. king_ger.. pershendetje jam 30 vjec, jetoj ne gjermani per momentin jam ne ks nese ka ndonje femer te bukur dhe qe din te bej sex mire ju lutem me kontaktoni nr tel.. 049115512…gjdo gje behet me marreveshje dhe gjdo gje ralizohet ate se qfar deshironi flm per mirekuptim.

 66. fazlizekaj-31@hotmail.com

 67. kerkoj femra ne gjermani per nji lidhje sekrete ju betohem sekrete un kam nevoj per nji lidhje te till po njashtu te kuptojm njri tjetrin mos ma merrni per te keq po nuk kam nevoj as per lek e as pe letra te gjitha i kam po dashuri te vertet jo mail:dresden65@outlook.com

 68. Pershendetje , Jam nje i martuar jam shum gjentelem i pashem 35 vjeqar dhe shum i nxeht ne shtrat, qe kerkon nje femer per mardhenje intime, gjithqka duhet te jet shum sekrete te ngel mesnesh, mundsisht do kerkoja nje femer qe eshte e martuar , dhe qe din ta ruaj sekretin, jam shum i sinqeert dhe i besushem , qendroj mir ekonomikisht , dhe ju siguroj qe nuk do te zhgenjeheni nga un i mirpres vetem femrat e sinqerta, ju lutem me kontaktoni permes formularit ose ne mail – burimi1244@gmail.com , ose skype burimi.burimi39 , ju mirpres.

 69. Bajat eshte te kesh qdoher nje femer te njejte.kam pare ,por jo kenaqesi andaj gra ,femra ,sidomos te moshes me te re mos hezitoni lajmrohuni.

 70. femer per seks.me mungon.te rejat nga 18-30 perparesi. natyrisht se edhe per kenaqesi i gezoje. e-mail: tremit61@gmail.com

 71. kerkoj nji femer e cila asht e lir dhe pa obligime per me kalue qaste te lumtura ne te lajmrohet ju pershendes

 72. pershendetje kerkoj nje vajze serioze ok le te me add ne skype artan0022

 73. f

 74. lajmrohuni femra nese doni me provuar e me diten qka do me thanen me pae hanen ditum drek lajmrohuni me mua do ta shihni sdo te ju zhgenjeje juve aspak por do ta mbani mend sa te jeni gjall at dite at takim e at kenaqesi

 75. Kerkoj nje femer per lidhje nga mosha 20-25 vjet

 76. Kerkoj nje femer per lidhe nga mosha20-25 vjet! Me kontaktoni ne email tonnytom309@gmail.com

 77. Jam ni gru 48 vjeq are jetoj ne prag jam endaur kerkoj ni burr 48 deri55 vjet per lidhje serioze muni me kontaktu viber 00420731316546

 78. Jam 55 vjeqar kerkoj kete grua qe jeton ne prage nr. i viberit +37744750276 ose itel. 044750276. pasi qe gruja me ka vdekur.

 79. Kam deshire te njoftohem me nje vajze per nje lidhje serioze dhe te shendoshe. Jam 41 vjecar, i shkolluar, i sinqerte dhe me veti te mira. Jetoj dhe punoj ne Gjermani. Me origjine jam nga Kosova. Per ato vajza, te cilat e gjejne veten ne mesin e ketyre rreshtave i lus te me kontaktojne permes skype (yes_i_can@live.de).

 80. kerkoj ne femer per lidhje serioze, aq me mire qe te jetoj jasht, jam nje djale 25 vjec ,te interesuarat te kontaktojne 0695178943

 81. JAME 50 VJECE BEQARE SIMPATIKE BANOJE NE TIRANE DUA TE NJIHEM ME ZONJA QE DUAN BASHKEJETESE OSE LIDHJE SEKRETE

 82. Jam nje cun 31 vj nga qyteti gjirokastres Jam i interesuar per nje lidhje top sekrete me nje mami qe te di te ruaj sekretin te jet nga gjirokastra.

 83. prsh..jaam nje zoteri dhe le adr per ndonje zonjushe simpatike durazzo-durres@hotmail.com

 84. Jame mashkulle 52 vjeqar ,kerkoj femer e cila i adhuron njohtimet.besoj se munde te kalojm qaste te mira.
  qendroj mire financiarisht,me mungon shoqeria me femra te bukura.

  lajmrohu ne e-mailin time: tremit61@gmail.com

 85. Pershendetje.Une quhem Arlind.Jam 27 vjecar nga Kosova dhe jetoj n Gjermani. Kam deshire te njoftohem me nje vajze per lidhje serioze dhe per martese. Mosha e preferuar: 20-26 vjecare.E-Mail: ar_lind@outlook.de

 86. Pershendetje jam mashkull 32 vjeqar kerkoj femen per sex te interesumet munde te lajmerohen +38643959246 viber dhe watsapp

 87. Kerkoj nje Grua shqiptare per qellime serioze..jetoj dhe jam rritur ne Gjermani..jam serioz dhe kerkoj poashtu seriozitet..ky esht nr im 0049-15732626507..ose..0157-32626507

 88. Kerkoj grua per martese jam 57 vjeqar nr. tel. +377750276

 89. Kerkoj Femer Shqiptare per qellime serioze ose afere shum te nxehte.. Jam 100%diskret dhe munden me u lajm edhe Femrat e martume.. Sdo pendoheni as nje sekunde.. Ky esht Nr im.. 0049-15125740373..lajm ne Viber ose SMS..jam i lindur dhe rritur ne Gjermani..

 90. Jam femer kerkoj nje femer per marredhenie dhe shoqeri, munde edhe materialisht ta mbaj me euro.Kush do me shkruani ne email
  Meshkujve nuk ju paraqitem

 91. 0699679230

 92. A ke nje aktiv bsx ofroj lek nese esht nevoja dua sonte deri ne mengjes Kam vend por dhe spostohem bej dhe dhurat ne shkembime te kenaqesis shkruaj I mail Leanlelele829@gmail.com

 93. Jam Mashkull 45 vjeq i arsimuar dhe i punesuar nga prishtina. kerkoj nje femer te sinqerte per lidhje

 94. DA LI TREBA FINANCIRATI?
  Jeste li vi pojedinac koji trenutno traži sredstva za svoj osobni interes i posao? Ako da onda imate veliku priliku da se osigura zajam s pristupačnim kamatna stopa i dobro strukturiran plan otplate kako bi vam pomogao preskočiti zadane s otplate kredita, nema uplatu kazna koji su uključeni kao dobro. Nudim širok raspon financiranja koji uključuje sljedeće i još mnogo toga.
  a) Osobni zajam (osiguran i neosiguran)
  b) poslovni zajam (osiguran i neosiguran)
  c) Kupnja i rehabilitacija (100% financiranje)
  d) Konsolidacija duga.
  e) Zajam na temelju nekretnina
  Ako ste zainteresirani za dobivanje financira, ljubazno vratiti mi kroz moj e-mail adresu ispod znati više o mom kreditnog programa.
  E-pošta: (occeaniclendersplc@outlook.com ili WhatsApp putem usluge +19182182089)

 95. Kerkoj nje femer te moshes se mesme per miqesi dhe sex pa obligime

 96. Pershendetje jam 51 vjeq kerkoj nje femen per sex sekret por me von ta shofim nese ju femna jeni te interesuar shkruni ne imeilin tim goa_68@hotmail.com edhe nr +46703440324

 97. I’m Sonja, 25, flight attendant with 14 oversea airports. I’m lesbian and I search girls in Tirana, who’re not only interested for between my legs.
  sonjamcnamamra@yahoo.com

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :