Albanian Google…

…Pas Sierra Leone,  Tanzanis, Somalis, Ruandes dhe shume e shume te tjere….me ne fund na erdhi rradha edhe ne te kishim Google-n tone.
Ka kohe qe ekziston, por une sapo e zbulova versjonin Shqiptar te Google….eshte pak me « i varfer » se sa versjonet e tjera  te google ….(do me thoni ju, po kur kemi qene ndonjehere te pasur neve….) por gjithsesi, jo me i varfer se sa ai i Ruandes…mendoj…shpresoj…

Pas disa provash, nuk funksjonon edhe aq mire ne fakt per sa i perket « Kerkimit », nderkoh qe linket dhe map jane tamam.
Me duket se do duhet akoma kohe qe te jete i perfunduar ne menyre korrekte…por besoj deri sa te hyjme ne Evrope, do ja arrime qellimit.

Ne dhe google do ja dalim.
Amen.

Image and video hosting by TinyPic

Duke i hedhur nje sy shpejt e shpejt listes se linkeve anash, pashe vetem nje nga blogjet qe njofim.

Publicités

~ par ervivi sur décembre 15, 2007.

13 Réponses to “Albanian Google…”

 1. Cili është linku, ju lutem?

 2. Cuditerisht, qepari e vura por mendova qe duke qene e fundit qe u vu ne djeni per google shqiptar…thashe se te gjith e njihnin…dhe e hoqa.

  me behet qefi qe jemi te pakten 2, N.Ago 🙂

  http://www.albaniangoogle.com

 3. ku nuk eshte google ne shqip ose me sakte jo google zyrtar ne shqip eshte thjesht nje faqe e bere nga dikush jo nga google

 4. …Pas Sierra Leone, Tanzanis, Somalis, Ruandes dhe shume e shume te tjere….me ne fund na erdhi rradha edhe ne te kishim Google-n tone.

  rrofsh, rrofsh!:)

 5. Ç’imitim i dobët! Ky Ariani që e ka s’duhet të jetë munduar shumë. Ta dijë Google i çon një « cease and desist » menjëherë

 6. Ju mendoni vertete qe Googel s’eshte ne djeni? …nuk ka mundesi qe mos ta dije ekzistencen ekesaj faqe, eshte e pamundur…(se google i di te gjitha 😀 )

  Them se, ata e dine, mbyllin syte tek konformiteti i faqes, mbase nuk i intereson ta zhvillojne/prmirsojne/mirmbajne, por aman i intereson ekzistenca e nje faqe te tille shqiptare qofte edhe per te qene vetem prezent.

 7. O Vivo, unë desha një ashtu me ashtu… nuk ma gjeti as Gogoli 😦
  Si i bohet?? 😛

 8. ta gjejm ne o lla..he hap gojen si e do ekzaktesisht? 😀

 9. 3 me gjithe mu 🙂

 10. albaniangoogle …najs najs. kush do me bo nji albanianyahoo?

 11. …sa popull mos mirnjohes….pak se na vun edhe shqiponjen dhe e albanizun faqen, por doni dhe qe te punoj…

  ah, ju me ju dhon gishtin, t merrni familjarisht….

 12. Eh mire o mire, shqiptaret t’vdesin per kopjime:)) Mgjth, hajde pune te pmbare gogolit shqiptar ene suksese me informacionet qe do sjellin!

 13. sa per kuriozitet, ehste pikerisht kjo faqe qe me shtyri te hap edhe une nje blog. jo per ndihmesen qe me dha, por u fymezova nga linqet te listuara aty. d.m.th. pikenisja ime e blogimit

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :