Gjerat qe si duhen thene kurre nje Shqiptari!!!

…Kur bie ne kesi lloj gjerash, duhen ndar me shoqnin…
dhe e pa mundur te mos komentoja 😀

3) me gjo te vertete ska ne bote, ti shash Shqiptareve makinen, eshte po aq e rende sa lufta Skenderbeut me Turkun.
6) posi posi, edhe ate kem mangut.
11)….zakonisht kesaj pyetj i pergjigjem me: -e ke parasysh Italine? eshte perball…vete mos harro te kalosh detin.
22)…ehe, por te pakten Cifutet jane te myt ne pare…ne lesht kemi.
25) ….pse sjemi Italjan ne ? :s
29) si kuptohet shqiptarimi neper bote??? koka modhe, me cepa dhe mbrapa si fushe aviacjoni.
32)….eshte çeshtje viriliteti praaaaaaa mooooo…dhe po ti shtosh nje varse te trashe floriri eshte maksimumi i sex appeal (…me lot kam qesh)
37)….plus droga.
43) …jo jo eshte thjeshte Bleona Qerreti …
47) *gelltitet* ….upssssss…
51) i çik me majtas 😀 por sje large

Publicités

~ par ervivi sur janvier 5, 2008.

8 Réponses to “Gjerat qe si duhen thene kurre nje Shqiptari!!!”

 1. heuu, dreq i vogel je ti ervivooo …

  :):):)

 2. Ervivo, hahah mos vdeksh kurre ishalla:)) Pika 32 eshte llahtar fare:))

 3. 😀

  dite te mbare i here, se e hena eshte gjithmone e nevrikoseshme.

 4. Nc nc nc!
  Për Bonapartin pa, nuk themi(akoma) që është shqiptar.:)
  Vetëm për Aleksandrin e Madh të Maqedonisë! 😛

 5. Erviv,

  une kur linda djalin, pyetja e pare qe bera ishte: Si e ka koken? Zvicerane apo shqiptare (fushe aviacioni) :DDDDDD Mjeket kane thene: gjynaf e shkreta, po flet percart 😛

 6. Selfmaderadio, me beri te qesh ne mesnate! 🙂
  Koke shqiptari po c’koke ama?!
  hahahahahahha!

 7. e madhe je..se ku i gje ca gjona pikante:D

 8. Self, hahahahaha e madhe je!!! Pse mi aman si do e kishte koken biri yt, me cepa apo me xhunga:))

  Rrofsh!

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :