Made in Albania « I »

Ndiheni te vetmuar?
Deshironi te beni njohje te reja?

Sherbimi i transportit eshte gjithmon prezent per ju !!!! PLEQERI PA VETMI !!!!

imgp0882.jpg

Publicités

~ par ervivi sur février 29, 2008.

7 Réponses to “Made in Albania « I »”

 1. hahaha 😀

  Po c’^vetmi: autobuzi vika nje here ne dy ore 😀 Plakesh vetevetiu, dhe sigurisht ne kallaballik.

 2. mire thote Selfi:))

  p.s: kapje interesante!

 3. hahahahhaha! ty duhet me ti pagu biletat për Shqipni blogosfera… 😀
  Ose ai që ka bërë tabelën ka sensin e thellë të ironisë, ose është idioti më i madh që ka parë historia, po mbase këto s’e përjashtojnë njëra-tjetrën. 😀

  Bon week-end

 4. ne fakt kush e di se ça oraresh jane ato, se vetem te atobuzave nuk ishin…(se kalonin cdo 2-3 min) …plus qe fatorinot ku te rrifshin nanji jo me ta benin pleqerin me te kendeshme…

  🙂

 5. S’keni marrë vesh gjë fare: Duke pritur autobuzin çdo 1 orë e gjysëm, pleqtë kanë mundësi që të bëjnë muhabet me njëritjetrin tek stacioni 😛

 6. Si ide, duket interesante në ndihmë të moshës së tretë!
  Por në praktikë, është luks ta kërkosh të ketë zbatim në Shqipërinë tonë.
  Të dielë të këndshme!

 7. sa i kapshem qe je or Edrus:))

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :