Made in Albania « II »

…Ne vazhdim te perlave te Shqiperis.

Qe te mos prishen specat nga i ftofti i madhe…

imgp0801.jpg

Dhe po ne te njejtin dyqan, nje tjeter kryeveper…ke muri i hyrjes…emri dhe shuma e te gjithe atyre qe merrnin mall pa paguar…

imgp0810.jpg

Publicités

~ par ervivi sur mars 3, 2008.

11 Réponses to “Made in Albania « II »”

 1. Emri im dukej gjo aty ke muri?

 2. Uaaaaaaaa!
  Ne unë që do shkojsha me blejt patëllxhana… qenkshin maru 😦

 3. Gj, ti do jesh ose me pseudonimin Nexhi ose Bufja, se vetem ato kan ngel pa pagu… 😀

  Ed, pa merak…ska patellxhane, te shesin qepë ata…(se klienti sduhet te dali bosh nga dyqani)

  Hajt dite te mbare ju i here se e imja ka fillu beterr….

 4. muri qenka legjendar:)

 5. Erviv, perle e cfare perle, Art (ja kalon dadaizmit). Ca kishte posht xhupit? Pse i kishte mbulu, kishin ftohte ee?

 6. – 1 buk misTri… ju lutem…
  – si do paguani? cash apo me mur?

 7. Selfi, kishin mbuluar specat :s …

  edhe duke pare qe u intrigova nga ajo cka ata kishin mbuluar, me gerthet shicja nga brenda dyqanit:
  -oooooooo goce, hajde ketu bej fotografi se jane specat me te bukra 😀

 8. Sidomos njëri që ka marrë…bukë mistri(!), me gërma të mëdha e paska emrin në qitap!!!

 9. Gëzuar (dhe) Festën e Gruas!

 10. Gëzuar (dhe) Festën e Gruas!

 11. e di ti qe je i vetmi qe ma ka uruar, sna begenisi njeri tjeter 😀 …rrofsh rrofsh…

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :