Vazhdim me muzik Al.

Ishe nuk s’ishe,
nuk do te jesh…
Doje dhe sdoje,
nuk do me kesh…
Jemi dhe sjemi,
asgje nuk kemi, jo jo jo…

A i doje puthjet e mia, a i doje ti…
a a a i doje…jo jo se di….
A i doje puthjet e mia, a i doje ti…
a a a i doje…jo jo se di….

Kenga qe kam degjuar me shume neper diskot dhe pub-et shqiptare….mbase koinçidence, mbase ne vdesim i çik per tu dredh kshu…

Po vë edhe kete tjetren se edhe kjo me pelqeu qamet 😀 ,
si thote ai : cherchez la femme (kerkoni gruan)

Per te gjithe ata qe jane te martuar:
Po ja prishe qefin grus,
nje qinde fish do ta pagush….

(jo po qe ta dini…per ata qe se kan marre vesh hala)

Publicités

~ par ervivi sur mars 11, 2008.

5 Réponses to “Vazhdim me muzik Al.”

 1. Got o Got.

 2. Got o Got… as nuk qesh dot…

 3. Jo po nuk eshte vesa keshtu!Kjo nuk eshte « vese »po murrlan…
  Tej e dyta me cmalle me kapedan Sulon dhe muzika qe,disi,me e embel.Sidoqofte,te falenderoj per prurjet!

 4. U prish dynjaja…..
  DO kisha vdek budallë…
  cherchez la femme për mua dhe xha Sulon, donte të thoshte që: « Sherri vjen prej femrës » 😛

 5. …eeeeeeeeeeeee per ty dhe xha Sulon…keshtu eshte kur e merrni boten per se mbrapeshti….

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :