Made in Albania « III »

Edhe ne duke ndjekur shembullin e Terminatorin, pas 1-shit dhe 2-shit, vendosem te bejme 3-shin…

Ne fakt deri ketu them se ska asgje te veçant per ju….

udhetimi-i-fundit-005.jpg

Ju ftoj te hyni ke:

udhetimi-i-fundit-002.jpg

…qe ndodhet mu perpara:

udhetimi-i-fundit-003.jpg

…me fal? ça ?…ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa….

udhetimi-i-fundit-004.jpg

Per te miren tuaj po ju evitoj detajet e veçanta ….

Noten…

Publicités

~ par ervivi sur mars 14, 2008.

5 Réponses to “Made in Albania « III »”

 1. me ke shkul duke qesh ..rrofsh!

 2. Erviv e pruna ene un koken knej ka ksolla jote.

  Fotot jane ojnone oj none.them ene per listen n’mur qe eshte by far
  « me dhon lek ene me e pa »

  pershnetje prej gamorit…

 3. m’paska humb fare shqipja mu. une e di « moshklla » jo « mashkuj »

 4. bonjour….

  me behet qefi qe buzeqeshet te gjithe… 🙂 dhe mire se erdhen te rinjte.

 5. të ngordh unë për fototregimet e tua! të merr të keqen Shpilbergu dhe ç’ti zejë Hollivudi!:D

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :