Per Tironsit.

…enjoy…

si_tirona_se.jpeg

Publicités

~ par ervivi sur mars 17, 2008.

8 Réponses to “Per Tironsit.”

 1. 😀

 2. aaaaaaaaaaa:):):)

  hahahahhaahha!!!!!!
  Tek kush mur eshte shkrujt kjo? se duket kshu mur i ri, jo me qerpic

 3. …shume pytje e mire…

  dhe sigurisht pergjigjen se kam,
  sepse foton ma dergun me bluetooth, dhe asnjeri nuk kishte iden si, qysh, tek….
  🙂

 4. si Lezha eshte vetem Lezha!!!

  ciao Erviv!!!

 5. Kapiten, rri se po na fillojne te gjithe me qytetet e tyre tani, edhe ajo na duhet…. 🙂

 6. po he mi he se nuk thashe se eshte me i bukur se tirona jo!!!

 7. …meqe ra llafi per art mural….

 8. ku ka si tirona me daku……nuk ka kryeqytet me bish se tirona……

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :