Cfare dite???!!!!

….ajo e pranveres? kur sot e? ….mbase ke ju, sepse ke une (ne polin e veriut) dita filloi keshtu:

udhetimi-i-fundit-033.jpg

ps: drita qe duket si diell, eshte flashi….per ndonje rreze dielli te rastesisheme duhej lutur te pakten disa ore….

Publicités

~ par ervivi sur mars 21, 2008.

5 Réponses to “Cfare dite???!!!!”

  1. journée de m… llohë këtej!…
    përshëndetje shoqe

  2. edhe ketej nga une. E do jete keshtu per gjithe pashket. 😦

  3. Njerëz t’plevitos 😛
    Dhe unë që kujtoja se gocat e sotme shqiptare ishin zjarr dhe të përvëlonin 😛 🙂

  4. o Ed, ne nga mren zjarr jemi…po ca ti bojm nga jasht o puna 😀

  5. Akëll jeni… brënda e përjashta 😛

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :