Made in Albania « IV »

Xhaxhi ?!

udhetimi-i-fundit-024.jpg

Ncuq, xhaxhi, teta dhe çerri

udhetimi-i-fundit-025.jpg

pyetja prej 1 milion euro: ca lloj stili? …i jashtem?

udhetimi-i-fundit-010.jpg

Publicités

~ par ervivi sur mars 22, 2008.

12 Réponses to “Made in Albania « IV »”

 1. E « forte » je erviv, vallai. Kjo e fundit qenka dicka xixë

 2. 🙂 🙂

 3. Po t’rrujtmen si e ka Arturo??

 4. Tiranë – Agjensia dezinformative Tiranaonline njofton se me daljen në treg të Rambo V, Turi, alias Arturo që prej kohës kur kaloi tre javë poshtë urave të Romës, vendosi t’ia ndërrojë emrin qethtores së tij nga Arturo’s nr.4 në Arturo’s nr.5. Agjensia e pyeti Turin (ky është emri i shkurtër dhe i gjatë në të njëjtën kohë) se për çfarë stili bëhej fjalë. Mësohet se Turi e ka marrë për tallje pyetjen e gazetarit të Tiranaonline dhe e ka nxjerrë me shkelma përjashta.
  😛

 5. si e tregojnë dhe duart, isha unë, dora vetë.:)

 6. s’dashka me u shkëput. nejse e more vesh ti. tashi s’kam më kohë të bëj komente në ven tjetër se i harxhova të gjitha.:)

 7. po pra po mos u deconnexiono mi shoqe, ej sa mire e njifke turin 😀

  Te rrujtmen e ka te mrekullushme se i ka uret flori 😀

 8. Njëra thotë: « kaloi tre javë poshtë urave të Romës »
  tjetra thotë: » i ka urët flori….

  Ju qekeni hala ke ura 😛

  P.s:Nuk m’bohet me ja u thonë italisht se pse osht i mirë Arturo, se kom frikë se ma tregoni atë tjetrën, me « uccello padullo » 🙂

 9. 😀

 10. kape icik ate xhaxhin tjeter ke foto par qe ka von shpin mrapa bicikletes.

 11. Do shkuar te qethesh ne Tirane me ruajt…stilin!

 12. edhe mua ajo me berber me pelqeu sh.

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :