Passsssionamenteeeee….

…hmmmm….reklama e momentit e markes Passionata….
Sugjeron pak si shume gjera…..jo? 😀 enjoy….

Publicités

~ par ervivi sur avril 22, 2008.

16 Réponses to “Passsssionamenteeeee….”

 1. eh ne ç’siklet kali!!!
  Moj ti çiko mos na sill kshu gjerash se shume veta do thone « o Zot beme kale ».

 2. Pse me con ne »moteshkuar?! »

 3. neve na pëlqe mo shum kjo:

  thotë: po s’keni besim te pasta e dhëmbëve, kandida ua pastron me javash javash.:D

 4. pranej kam zgjedh te jem magjar dhe jo kale se do shkrihesha dhe une …

 5. hej po si eshte, ai kali te ben kaq te bukur? apo duhet te jesh kaq e bukur per te hyp te kali? eh ç’bo pasionata per kuajt…

 6. …çudi prisja me shume komente çunash, edhe me teper femra qe gerthisnin 😀

 7. Pak te dukemi?!!!

 8. une nje pyetja kisha: Ajo femra mire qe e shkriu kalin, po vete a u lag?

  (se mua ne fund te filmit, m’u duk se ajo ishte shume e thate, e filloi te laget me kalin e shkrire????)

 9. …buli, vetem ty te kemi sa per 3 😀 kjo dihet….por e kisha fjalen per te tjeret qe heshtin nga frika grave 😀

  ahahahhaahhahahahhaha, o selfi, e pra shumeeeeeeeeeeeeeeee e qete mu duk pas gjithe asaj permbytje …jan bo robt pa piken e ndjeshmeris :s u prish botaaaaaaaaaa….. 😀

 10. me falni kush u prish?…jo se ç’degjova prandaj…erviv…ti mire shpirt? prishja e fundit kur daton? :d

 11. …po ça flet o lla, un sjam as topmodel, kal skam, kshu qe…
  por rrofsh qe bere pytjen…do e mbj mend :s 😀

 12. mune te te jap borxh kalin tim Erviv…apo s’te pelqen kur i kane hyp te tjeret perpara? bon ok pak banale…e meritoj nje te rrafme me kamzhik ne ven te kalit… bisous erv

 13. A thua sa kuaj u janë dashur gjithsej për realizimin e spotit? Apo duroi ky i shkreti derisa u morën të gjitha pozat e duhura? Ka qenë gjë një libër « Ah, sikur të isha kalë! »?

 14. Dhe një pyetje tjetër, a u ftoh top-modelja në b… gjatë spotit? Apo Passionata është aq e ngrotë sa mund të dalësh edhe në mes të dëborës në brekë e kanatjere (reçipeta)?…

 15. me siguri qe eshte ftof, se ska mundesi ndryshe… 😀

 16. Në fakt pyetjen time e bëri Selmaderadio! Po shtoj vetëm: si mo doli pa lagur ajo? 🙂

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :