…Rusia, gjithmone zemra e bashkesis.

…Mqse ishim ke prezervativat me Mbretin e 3gut

Ja se si blihen ne Russi prezervativat.

Versjoni 1 : Ai zoteria qe eshte shume i sjellshem, blen 3 prezervativa per tja dhene atyre te treve mbrapa, qe kan turp ti blejne vete.

Versjoni 2: Ai zoteria me gjithe ata 3 personat e tjere, kan nje shpirt kooperative, bashkesie, dhe ndarje, shume te madhe :s .

ps: per arsyje teknike smund tju shkruaj djalogun….keshtu qe, gjeni se cili versjon eshte me i pershtatshem vete.

Publicités

~ par ervivi sur mai 9, 2008.

17 Réponses to “…Rusia, gjithmone zemra e bashkesis.”

 1. sigurisht versioni 1. 😀 😀 😀

 2. te Versioni 1. treve apo triave?!!

  Mua me duket me e pranueshme v.2 edhe plus nen ndikim te vodkes, phaaa, kerdi-kerdi

 3. « triave » eshte per gjinin femerore…dhe mqse aty ben pjese edhe nje mashkull (keshtu duket te pakten :s se si merret vesh sot 😀 ) i bien te jete te « treve » qe eshte per gjinin mashkullore.

  ps: mos me boj kshu pytjesh te veshtira o çun se zakonisht i qis bojen vetes dhe prish reputacjonin e vyer :s 😀

  pss: kush te ken naj shpjegim tjeter, bujrum

  psssssss::::::::: ana ime engjellore do optonte gjithashtu per versjonin 1 selfi….ana ime djallezore pastaj….

 4. po a nu jane « tri » mbrapa ketij tipit?!!

 5. jo, jane « tre » ….

 6. A e dini se 70% e personave nuk dinë se si « vishet » prezervativi???

  Dhe nuk e kam fjalën për rastet e barcaletave që tregojnë për ndonjë që i ka gëlltitur 😛 , por kjo është rezultat i një studimi të « Durex ».

  Nuk kam kohë që t’ju tregoj « barcaletën » time në farmaci… ndonjë herë tjetër 😛

 7. Erviv, kot me t’pyt: Ke filluar të mësosh rusishten?? 😛

  p.s: mos më thuj që ke filluar dhe kursin për të marrë patentën e kamionit 😛

 8. serce moja, ja panjimaju paruski shoko 😀

  ok, mqse po me pyt, po te tregoj i çik jeten time 😀
  para shumeeeeeeeeeeee vitesh kisha ca komshij nga andejaaaaa…edhe ata sdishin frengjisht, as un jo, por ne kishim avantazhin qe vinim nga nje shtet komunist nen influencen e rusis, si rrjedhoj prinderia ime kuptonte ca rusisht, edhe aty fillova tu mesu e tu fol rusisht una 😀 ……kur e pashe pastaj qe po i beja naften frengjishtes e po filloja te derdellisja rusisht, aty….nderrova shpi se sja dilsha mo 😀

  do mo per belulin?

  ps: po po patenta kamjonit me ka ngel pa mor 😀

 9. Jooooooo, se si më erdhi ndërmënd ai llafi me kamionista rus tek e jëma e Zeqos 😉

 10. yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sa shume te paska djeggggggg….
  po ti sje rus o lla… :s

  …pace e bene fratello 😀

 11. Kujtova se mo kishe gjetur paqe me ndonjë leshverdhë rus me kamion 😛

 12. Dum leksion dum leksion prej edrus!!!

 13. Pa i thoni edhe nënës juvej ça janë këta përzjervrativat.

 14. Hm!
  Përherë me tema interesante Ervivi! 🙂

 15. 🙂

 16. Spasiba Erviv! 🙂

 17. un spash gjo prezervativ ke dora.

  me duket si ato reklamat e parfumeve per meshkuj me shume. ne ket rast, kta tipat seicili kan nga i hall, kujt i dhem koka, kujt i dhem herrn’ja, kujt po i qa kalamoni ke shpia se s’i kan ndrru pelenat. po hallet e grave kalojn kaq kollaj kur « ndjejne » kaq ere te mire.

  😀

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :