Mkg: Minelli…aaaiiiii !!!

Dua thjeshte te them qe per nje marke qe çmimet i shkojne nga 50 ne 500 euros pak a shume…
pres, qe vitrina te jete perfekte….

…biles biles, shiteset shpetuan mire pa i terheq nga veshi…
Klientet qe e shohin vitrinen gjeja e fundit qe i kalon ndermend eshte te futen ne dyqan per te blere nje marke, imazhi i se ciles eshte degraduar, dhe cilesia qe (me demek) justifikonte çmimin le shume per te deshiruar…

Publicités

~ par ervivi sur mai 31, 2008.

8 Réponses to “Mkg: Minelli…aaaiiiii !!!”

  1. Made in China…?

  2. …edhe une ate mendoja… por mesa duket nje pjese jane made in Italy dhe gjithashtu di qe nje kompani franceze artizanale ben kepuc per Mindellin….tani ca bojne ata ilegalisht se di 😀 …
    mbase ka munci qe edhe nese nuk jane made in china, te jene made in taiwan, apo bangladesh, apo kazakistan…se di …. :s

  3. Po te qo fodografije fundit ce kan bër bashk brekt sandallet edhe çantat moj trëndafile nënës ti?

  4. po mi none po, po e bojn si ne shqiperi qe me i dyqon gjen mishin bananet, kepucet dhe floktoren 😀

  5. nga kina jane te gjitha!

  6. Tamam si në Shqipëri,ama! 🙂

  7. ervivi – ça syri mi goce! une nuk arrij te blej tek ky dyqani se me duken te shtrenjta per cilesine!

  8. Tetena…qarte qarte, plus qe edhe stili so naj gjo kush e di se cfare …definitivishte sme pelqen.

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :