Fratelli d’Italia…Dov’è la vittoria?…

Titulli eshte shkeputur nga himni Italian…dhe ska te bej fare me shkrimin me poshte 😀 ishte thjeshte per te dhene ngjyren e flamurit per sot…

….Ne fakt, te behesh futbollist eshte e veshtire….por te jesh nje yll i ekipit Italjan eshte akoma me e veshtre…duhet talent talent dhe vetem talent….

…vidjo me posht deshmon se si fillon gjithshka….

Publicités

~ par ervivi sur juin 10, 2008.

8 Réponses to “Fratelli d’Italia…Dov’è la vittoria?…”

 1. ahahahahahaha, fiks! Prit se te erdhi Edrusi 😀

 2. hahahahahah po ky fëmija sikur është i kurdisur si orët me zile 🙂

 3. vallajn nji kshu sdu ta kem as ne lagje, jo me te jete i imi…

  ky kaq edhe shif ça bo, po kur te rritet ça mund te bej?…(Materazin? 😀 )

 4. 😀

 5. rrooooooooofsh Ervivi !
  Ps:që më bëte ta filloj ditën me humor . 🙂 🙂 🙂
  Pss:MATERAZI ?
  http://dailymotion.alice.it/related/9598074/video/x8erz_materazi-top-5-fautes_events

 6. 😀

 7. haha sa i modh. t’ja tregojn diten qe ka me u martu, ta flliqin fare 😀

  ps: nervivo, akoma t’leviz maçoku mrena stomakut ty per finalen e?

 8. ….ti shko futi i te rrujtme i here, pastaj hajde t bojm muhabet burrash ktu 😀

  ps: i here ne dy vjete me lejohet te behem histerike totalisht…kshu qe

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :