Muzik Al: opaaaa…stttttt…

Halle me burre, halle pa burre, halle te mos martohesh kurre…
Dashunia pa paran behesh mik me fukaran….

Plaku plaka çna u zune kush je ti e kush jam une….

…Kush te doj te haj dynjane, le ta marre ne Tirane….(sjammmmmmmmmmm dakortttttttttttt, apsolutisht kunderrrrrrrrrrrrr, rrefuzoj te degjoj keshtu kengesh diskriminuse 😀 )

ps: na falni per cilesin e kengeve qe lene per te deshiruar…por…made in youtube…)

Publicités

~ par ervivi sur juillet 15, 2008.

7 Réponses to “Muzik Al: opaaaa…stttttt…”

 1. Rroooooooooooofsh Ervivi !
  Ps: cilesine ta rregulloj une neser ! 😀

 2. prit dhe pak Ervivi se s’po e gjej 🙂

 3. hahaha kjo kenga eshte gallate..e ke degju Bretkocen aman?:) te pershendes

 4. e gjeta Ervivi.
  Ps:duku tek veni ta them 🙂

 5. oooooooooooooooo eT, si ka munci qe gjete naj gjo, se une kerkova edhe vetem kaq gjeta :s

  Eni, Bretkocen? was ist das?

  Mirditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i çik me vones dhe pergjumesh knej nga ne, por gati per aksjon 😀

 6. esh 1 kenge e Valbona Memes.. »camina bretkosa » ..eshte gjigande..kontrollo ne youtube se e gjen

 7. Perla fare! 😛

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :