…kulmi i serjozitetit!!!

..kur shikon te tilla pozicjone nga ana e autoriteteve….
Dhe diku ne largesi degjova nje ze qe thoshte: jam une fajtorja, me arrestoni ju lutemmmmmmmmm!!!!!!

 

 

Ose kur autoritetet levizin me Smart 😀

Publicités

~ par ervivi sur août 30, 2008.

3 Réponses to “…kulmi i serjozitetit!!!”

  1. 😆

  2. andej s’ha buk me qen vetem me gjimnaz me i fjal? duhet me qen edhe king stalle me u bo polic.

    ps: dukesh qe sta ka majt prapanica me e bo foton me blic! 😀

  3. ps: konfirmoj ps-n tate….sbohet shaka me mbajtesit e rregullit 😀

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :