Mkg: …Spontex (x3)

Nuk kam ndonje pasjon te pakontrollushem dhe te parezistushem per larjen e eneve….thjeshte me pelqen kjo triologji reklamash (nr 2 eshte e preferuara ime).

~ par ervivi sur septembre 26, 2008.

4 Réponses to “Mkg: …Spontex (x3)”

 1. jam kurjoz si zbutet dhe behet akrobat iriqi….sidomos ne specjalitete si seksi me
  orendi shpie.

 2. Nese asgje me shume, keto reklama te pakten me mesuan per aftesite e iriqit ne implementimin e strategjive dhe stileve kamasutriane.
  Perndryshe, interesante si reklame, terheqese, kreative, te ngacmon,… poooor … me duket e tepert doza e seksualitetit.

  Si do t’i ishe pergjigjur femijes tend nese te pyet cfare po ben iriqi? Dhe si do ta bindesh se sungjeri/sfungjeri/shpuza (aman si i thone shqip??!!!) eshte i dedikuar vetem per larjen eneve dhe jo per qellime te tjera?!! Pastaj do e fajesosh Jason Biggs ne American Pie :):)

 3. uh, s’e paske pyetur prindin kur ke qene i mitur per seksin ti? mua me jane pergjigjur: kur te rritesh do e msosh…thate, qarte, bindshem! 😀

  justifikimi i sfungjerit jepet gjithashtu kollaj fare. ben edhe per ti lare barkun iriqit, dhe iriqi knaqet shume me kte gje. po te kishte bisht do e tundte siç e tund qeni kur gzohet.

 4. Hmmmm…ne fakt ne fakt…nuk eshte aq seksuale sa duket, por faji im qe nuk perktheva tekstin ose te pakten emrin ekzakt te produktit qe eshte: Kruajtese-sfungjeri*

  …Iriqi thjesht po kruhet.

  (*apo sungjeri…se edhe une sdi asnjehere ke te zgjedh, por e sigurt qe nuk eshte shpuz)

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :