…Mini!!!

…dhe tak, direkt ke vendi i vogel i parkimit qe eshte fiks fare  😀

Publicités

~ par ervivi sur octobre 6, 2008.

8 Réponses to “…Mini!!!”

 1. E para femer qe njoh qe di te parkoje me aq precizitet :):):):)

 2. …so e imje ere…(po te mblidhni te gjithe pare, edhe mund te behet e imja 😀 )
  un sdi t parkoj hala…. 😀

  ket foto e kam bo nga penxherja, se me beri te qesh çfare ishte shkruajtur
  siper makines 😀

 3. une kam me qejf mini-n e vertete, ate te vjetrin !

  Nejse per momentin e shkatarroj makinen se sapo kam filluar t’i jap.

 4. …bienvenue dans club…meme chose pr moi 😀

 5. e mira e ksaj makine perkufizohet vetem tek tak faku i parkimit. m’fal qe po derrmoj endrra po nuk vle i lek si makine. harxho si ziz, eshte si kotec (kushedi sa ka vujt Charlize Theron ke Italian Job) dhe marshallah bo nga 10 euro e kusur.

  po kshu si pamje e kan bo fiks me ja fut femrave me lezet, e vogel e bukur, qe shkelqe 😀

 6. desh me thon 10 mije*

 7. …qe shkelqen….

  gjithshka qe mpilqen mu 😀 …

 8. ah, se tani e vura rè; nga ajo puseta doli kjo mini? 😀

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :