…vetem per 40€ ….

…Vitrina, eshte nje nga gjerat me te rendesishme per nje dyqan aty behet kontakti i pare me klientin.

imgp45031

Publicités

~ par ervivi sur janvier 6, 2009.

6 Réponses to “…vetem per 40€ ….”

 1. Qernkan rritur goxha çmimet!!! 😛

 2. Informacion i paplotë dhe i dhënë për t’ju ngritur nervat lexuesve të ndershëm! 😛

  Pse s’tregon autorja që… p.sh: Kur është sezoni i uljes së çmimeve?! 😛

 3. ore gjirokastriter 😀 jeni ne terezi ju….
  40€ nuk eshte aspak shtrenjt (edhe pse se di ça sherbimi offrohet), ketej çmimet jane 50€ (kshu kam degjuar, dhe kjo per nje mall te fishkur qe ka skaduar…)

  ….qefi ska te paguar…..

 4. Mire qe te paskan lene te fotografosh mi goc. Ne Amsterdam s’te linin te fortet per qamet, motoja ishte « cash, paguaj qe ta kesh » 😀

 5. haha, nga paske bredhë mi kte vit të ri? 🙂 mos më thuj që kjo është te lagjja jote në Grënobël, se nuk të besoj.

  bizzzz

 6. ne fakt fotot nuk lejoheshin, po ne jena te forte vete 😀 sna e bote syni tert…
  keto vitrinat ishin ne nje rruge te Brukselit dhe te ngjitura nejra pas tjetres, gocat sa pan flashin e pare, na qiten te gjitha gishtin 😀 dhe ne i pershendetem me buzeqeshjen tone me te bukur 😀

  ps: Dr, jo knej ke ne çikat se kan luksin e vitrines rrine ose me cepa rrugesh ose neper strehat e ndalesave te autobuzave….ose ke parqet…..(edhe kete me te degjume e kam 😀 )

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :