Edi Rama, politika kalon me mire me muzike.

Asgje pro e asgje kunder.
Thjeshte nje konstatim, Politike + Muzike = politikanet e shtetit tone.

Gjithesesi reklama reklame ngelet.

Publicités

~ par ervivi sur mai 28, 2009.

7 Réponses to “Edi Rama, politika kalon me mire me muzike.”

 1. wow…

 2. …ate thash dhe une, + praaaaapppppppp….!!! 😀

 3. Politika ne vendin tone i ka ngjare zhurmes se llamarines se terhequr zvarre, e Ed Rama po perpiqet ta beje te tinglloje kendshem,por veshe te mesuar nga zhurma e llamaeines nuk mund ti japin akses tingujve te tille

 4. komplimente

 5. olàlà… shumë e bukur kjo kënga. vetëm se ER nuk i beson vetë…

 6. po berisha vec gerrnetes qi bie cdo dite ,ka ec noj cik me kursun e ciftelise ?

 7. Gjithkush ka nji perfytyrim personal mbi politiken .
  Dikush e perfytyron ate te kombinuar me Artin konkretisht mziken ,(Edi Rama) per rastin konkret ,duke mos harruar te tjere si berisha, qe e kalojne me nji stil mjaft te vecante – horror (luft,vrasje,rrembime personash,mashtrime ,vjedhje etj etj ) .
  Ne fund te fundit ky perfytyrim politik eshte tregues i kultures e botkuptimit personal te ktyre liderve sidhe e Ardhmja, qe kto personazhe i ofrojne shqiptarit.

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :