Rip – GM

….ndriçimi dhe renja e General Motors….
Nr 1, shembulli i arritjes dhe ndriçimit, sot nuk eshte gje tjeter veç nje « ish »

Fundi i gjigandit te makinave….
100 milliards $ (70,8 milliards € ) ne 4 vjete,
3 mujorshin e pare te 2009 ka humbur 10 milliards $ 
shitja e nje aksjoni ne prill 2008 = 17 $ (12€) …..fund maj 2009 = 0,75 cent

Ike dhe ti mor trim…..

Publicités

~ par ervivi sur juin 1, 2009.

2 Réponses to “Rip – GM”

  1. General Motors nuk është e njëjta gjë si General elektriks… kjo e fundit merret me ndricimin, ndërsa GM merret me automobilat 😛

  2. Lamtumira e fundit një ish-i! 😛

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :