Krejt pa lidhje:

Thashe te beja kete faqe per te shkruajtur une/ju/shpirti i shenjte/etc….
gjera te cilat skan lidhje me asnje nga shkrimet ne faqen kryesore…
Do me thoni ju…me ça rasti?
…po sepse psh une kur shkoj ke ndonje blog, dhe se skam asgje per te thene ne lidhje me temat e shkruajtura…dua psh vetem te them « haj ose noj pisllik pa lidhje fare » por ska asnje vend ku mund ta thuash…pa prishur rendin….

Keshtu qe…vendosa te pakten per blogun tim te beja nje vend te tille….

Publicités

7 Réponses to “Krejt pa lidhje:”

 1. Po po verte pa lidhje eshte, po profilin ku e ke ti la ?
  Se asigja s`po marrim vesh ne driteikurit e perhershem 😉

 2. ooohhh….sorry per komentin…

  sa per profilin…skam….si eshte ajo fjala? fshati qe duket sdo kallauz 😀

 3. Mire mer mire ! Po fshati ku a ? Se kallauzi s`me duhet verte pastaj ! 🙂

 4. Po H se morem vesh ca eshte, se E eshte e qarte 🙂

 5. EH…mer burra te dheut…mungova ne frymezim (nuk rastis shpesh kjo gje) H i bie te jete inicjali i pare i mbiemrit…

  doni mo per belulin??? 😀

 6. Kerkoj ni studente ose mami per qaste intime ju mir pres 044 130 523

 7. Krkoj ni vajze ,Mami per mu knaq jetoj
  Ne. Kölln 017534667501

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

 
%d blogueurs aiment cette page :